(هواساز VTS ) دستگاه هواساز ماژولار VENTUS

Logoventus

هواساز VTS (هواسازهای سری VENTUS VTS) به صورت مدولار در بازه ی وسیعی از ظرفیت های گرمایشی و سرمایشی طراحی و ساخته شده و همچنین امکان سفارشی سازی در این سری وجود دارد.

کلیه دستگاهها با نرم افزار Clima Cad Online 4 که دارای گواهینامه Eurovent

می باشد طراحی شده است.

     🔶رنج ظرفیت : از 10،000 متر مکعب در ساعت تا 100،000 متر مکعب در ساعت

     🔶بازیافت انرژی : تا 92% درصد قابلیت بازیافت انرژی

     🔶کلیه دستگاهها دارای گواهینامه Eurovent می باشد. 

هواساز VTS
اندازه
طراحی منحصر به فرد هواسازهای VTS

بدنه هواسازهای مدولار سری VENTUS VVS از پنل های پلی یورتان به عنوان عایق و ورقه های  فلزی پوشیده شده با آلیاژ Aluzinc(AZ 150) بر روی اسکلت داخلی که متشکل از پروفیل های فلزی می باشد ساخته شده است .

همچنین سیستم اسکلت داخلی دستگاه و پل حرارتی تعبیه شده در فریم ها باعث کاهش حداکثری اتلاف انرژی و بالا رفتن بازدهی دستگاه میگردد. 

 
1_copy_7
بازدهی انرژی بالا

هواساز VTS قابلیت تجهیز به انواع سیستمهای ریکاوری انرژی را دارند:
– سیستم ریکاوری انرژی Rotary Wheel
– سیستم ریکاوری انرژی Counter-flow hexagonal recuperator
– سیستم ریکاوری انرژی Cross-flow plate heat recuperator
– سیستم ریکاوری انرژِی Glycol system
ماکزیمم بازده بازیافت انرژی 92% میباشد.
دستگاه های تا ظرفیت  3000 متر مکعب در ساعت به صورت استاندارد مجهز به موتورهای EC می باشد که در مصرف برق صرفه جویی قابل توجهی دارند.
تمامی یونیتها قابلیت تجهیز به ماژولهای کنترلی چند منظوره برای صرفه جویی بیشتر در انرژی و بالابردن کیفیت هوا را دارند. 

کنترل در هواساز VTS

هواساز های VENTUS  قابلیت ارائه به همراه سیستم های کنترل پیشرفته را نیز دارند.

این دستگاه دارای کنترل آسان و عملکرد بدون نقص حین تولید هوا و تهویه مطبوع می باشد. پارامتر های درخواستی هوا (شرایط دلخواه ) با کمترین میزان مصرف انرژی حاصل می شود و کاربر  می تواند  سیستم کنترل مرکزی دستگاه را به وسیله دستگاه HMI کنترل کند. 

نرم افزار انتخاب دستگاه

برای انتخاب دستگاه های هواساز و تهویه مطبوع از نرم افزار ClimaCAD OnLine 4 (CCOL4) استفاده می شود که که مورد تأیید Eurovent اروپا می باشد.
ClimaCAD OnLine 4 (CCOL4) یک نرم افزار اختصاصی گزینش دستگاه اختصاصی برای VTS است که از آخرین تکنولوژی و برنامه نویسی روز دنیا برخوردار می باشد. این نرم افزار در سراسر دنیا و به وسیله هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت و مرورگر وب را داشته باشد در دسترس است.
نرم افزار دارای قابلیت بهینه سازی اتوماتیک انتخاب دستگاه چه از نظر پارامتر های انتخابی و چه از نظر قیمت می باشد و خروجی نرم افزار به صورت فایل های (2D & 3D) DWG است که فایل های خروجی آن در فرمت های RFA و DWG توسط تمامی سیستم ها قابل مشاهده می باشد.
نرم افزار دارای توانایی ارائه اتوماتیک دیتاشیت و مشخصات فنی پارامتری دستگاه های انتخابی می باشد. تمام پارامترهای دستگاه انتخاب شده به صورت فایل های PDF, HTML و RFA قابل مشاهده می باشند. 

EUROVENT

AHRI

TUV