هواساز های N- TYPE
Logoventus

VENTUS N-TYPE  یک دستگاه هواساز سقفی است که برای ساختمان هایی که فاقد اتاق  هواساز می باشند بسیار مناسب است.این دستگاه می تواند برای بازیافت انرژی حرارتی به صفحه های افقی Cross-flow نیز مجهز شود.

هر دستگاه هواساز VENTUS N-TYPE از بخش های جداگانه ای تشکیل شده که خریدار می تواند به صورت متوالی این بخش ها را بهم متصل کند.

رنج ظرفیت:  از 700 متر مکعب در ساعت تا 8،500 متر مکعب در ساعت

بازیافت انرژِی : تا 65% درصد قابلیت بازیافت انرژی

محل نصب: به صورت سقفی  

اندازه
طراحی

دستگاههای هواساز VENTUS N-TYPE دارای محفظه های محکم و با دوامی هستند که مطابق استاندارد EN 1886 طراحی شده اند. 

Energy Efficiency: بازدهی انرژی بالا

از آنجایی که دستگاه های VENTUS N-TYPE مجهز به سیستم بازیافت انرژی حرارتی (صفحه های Cross-flow) می باشند، دارای راندمان بازیافت انرژی تا 65% می باشد.

همچنین دستگاه مجهز به موتور های IE2 به همراه فن های Direct drive PLUG می باشد. 

کنترل

هواساز های VENTUS N-TYPE به همراه سیستم های کنترل پیشرفته ارائه می شود.
این دستگاه دارای کنترل آسان و عملکرد بدون نقص حین تولید هوا و تهویه مطبوع می باشد. پارامتر های درخواستی هوا (شرایط دلخواه) با کمترین میزان مصرف انرژی حاصل می شود و کاربر می تواند سیستم مرکزی کنترل را به وسیله دستگاه HMI کنترل کند. 

نرم افزار گزینش دستگاه

برای انتخاب دستگاه های هواساز و تهویه مطبوع  از نرم افزار ClimaCAD OnLine 4 (CCOL4) استفاده می شود که که مورد تأیید Eurovent اروپا می باشد.

ClimaCAD OnLine 4 (CCOL4) یک نرم افزار اختصاصی گزینش دستگاه  VTS است که از آخرین تکنولوژی و برنامه نویسی روز دنیا برخوردار می باشد. این نرم افزار در سراسر دنیا و به وسیله هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت و مرورگر وب را داشته باشد در دسترس می باشد.

نرم افزار دارای قابلیت بهینه سازی خلاقانه انتخاب دستگاه چه از نظر پارامتر های انتخابی و چه از نظر قیمت می باشد و خروجی نرم افزار به صورت فایل های (2D & 3D)DWG است و فایل های خروجی آن در فرمت های RFA و  DWG در هر سیستمی  قابل مشاهده می باشد.

نرم افزار دارای توانایی ارائه اتوماتیک دیتاشیت و مشخصات فنی پارامتری دستگاه های انتخابی می باشند.تمامی پارامترهای دستگاه های انتخابی به صورت فایل های HTML,PDF و RFA قابل مشاهده می باشند. 

 

EUROVENT

AHRI

AMCA

TUV